logo
dollar
euro

Дід Мороз до хлопчика з Миргорода прийшов влітку

10:58 11.07.2014 eye 726
Дід Мороз до хлопчика з Миргорода прийшов влітку

Є в "Укрпошту" чудова традиція: протягом новорічних свят відкривають тут "Резиденція Діда Мороза", куди діти, і, навіть, дорослі відправляють листи з пишуть листи, розповідаючи про най-найзаповітніші мрії.  

На початку 2014 року отримали в резиденції й листа від колишньої листоноші з Миргорода Людмили Чайки.  Жінка прохала у Дідуся Мороза про ортопедичне взуття для свого онука, в якого вроджена вади ніжки. Як потім зазначила Чайка Людмила: "Я нібито відчувала, що на мій лист надійде відповідь. Я всім серцем вірила, що моє прохання виконають. І ось цей день настав, до нас зателефонували працівники Полтавської дирекції УДППЗ "Укрпошта" і розповіли гарну новину, що "Укрпошта" знайшла можливість допомогти маленькому Віталію".

Бабусине бажання не відразу було виконане, бо  ортопедичне взуття ексклюзивне, шиється за індивідуальним замовленням за мірками того, для кого призначене. І все ж Віталік отримав і літнє й зимове взуття.  Крім  того й іншими подарунками порадувала  "Укрпошта" хлопчика та його дворічного братика.

Отримувати подарунки Віталік прийшов із бабусею Людмилою, мамою Тетяною та хрещеною мамою Ларисою.

До речі, саме соціальний проект "Резиденція Діда Мороза" "Укрпошти" отримав  міжнародну премію "SABREAwards -2014".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх