logo
dollar
euro

Засудили мешканця Полтавщини, яких побив батьків за те, що не залишили йому налисників

9:15 11.07.2014 eye 430

6 років 6 місяців проведе за ґратами 39-річний чоловік, який побив власних батьків. Таким є вирок Глобинського районного суду Полтавської області.

Увечері 4 січня чоловік  прийшовши додому нетверезим і посварився з батьком тільки через те, що той з’їв усі налисники і котлети, які мати приготувала на свята. Господиня, захищаючи чоловіка, теж потрапила синові під гарячу руку.

Прес-служба обласної прокуратури, посилаючись на прокурора відділу організації участі прокурорів у кримінальному провадженні в суді Анни Гринь, повідомляє, що  потерпілі отримали закриті черепно-мозкові травми, численні садна та гематоми.

У суді батьки розповіли, що їхній син неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, - пише http://www.gismeteo.ua/weather-kyiv-4944/. Після останнього звільнення, влітку минулого року, вони практично втратили спокій, оскільки Василь зловживав спиртним, не працював, періодично виганяв батька й матір із хати і вони часто ночували  в сусідів або родичів.

Вироком суду чоловік визнаний винним та засуджений за ч. 2 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я) та ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Також  чоловікові доведеться заплатити ще й за лікування батьків.

Судом  також задоволено цивільні позови прокурора Глобинського району в інтересах держави в особі фінансового управління районної державної адміністрації про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілих від злочину на загальну суму майже 6 тис. грн.


Наверхнаверх