logo
dollar
euro

Молоко з лабораторії

11:41 09.07.2014 eye 402
Молоко з лабораторії

Коров'яче молоко є цінним продуктом харчування, проте, на жаль, не позбавленим недоліків. Молоко, яке планує виробляти одна компанія з США, є ідеальним в усіх відношеннях, так воно буде корисніше і дешевше молока "від Бурьонок".

Учені стверджують, що 75 відсотків населення планети погано переносять коров'яче молоко через наявність у ньому лактози - складного цукру.

Непереносимість лактози не настільки небезпечна як алергія на це з'єднання, однак теж може завдати чимало проблем - насамперед здуття живота і діарею.

Співробітники американської компанії Muufri близькі до завершення роботи зі створення "ідеального молока", яке за поживними властивостями нічим не поступатиметься коров'ячому, а буде відрізнятися від нього лише відсутністю поганого холестерину (який, до речі, у надлишку в цьому молоці) і лактози.

Перша пробна партія штучного молока буде виготовлена у липні 2015 року, а промислове виробництво нового продукту може початися в 2017 році.

Винахідники "молокозамінника" вважають, що їх продукція з часом стане дешевше натурального молока і значно знизить залежність людства від тваринництва.

Технологія виробництва нового продукту пов'язана з використанням певних видів дріжджових грибів.

Автори винаходу розповідають, що всі корисні і смакові властивості звичайного молока забезпечують всього 6 видів білків і 8 видів жиру, які можна отримувати за допомогою різних технологічних процесів.

Особливий інтерес споживачів може викликати той факт, що вчені компанії Muufri також працюють над створенням технології виробництва такого молока в домашніх умовах.

Кожен бажаючий, придбавши спеціальний набір компонентів, зможе з часом влаштувати міні-молокозавод прямо у себе на кухні.


Наверхнаверх