logo
dollar
euro

Полтавські митці проведуть благодійний вечір для зборів коштів пораненому Олександру Кобі

12:18 08.07.2014 eye 742
Полтавські митці проведуть благодійний вечір для зборів коштів пораненому Олександру Кобі

У четвер 10 липня о 18:30 у арт-пивниці "Сто доріг" відбудеться благодійний вечір на підтримку Олександра Коби.

У заході братимуть участь полтавські митці, серед яких Анна Єгорова, Дмитро Козуленко, Денис Стерн, Андрій Коновалов, Богдан Матвійчук, Містер Коржик і ще багато інших. Вечір складатиметься з поетичної і музичної частин і триватиме близько двох годин.

Вхід коштуватиме 15 гривень, а крім того, на вході стоятиме скринька для грошей, і усі виручені кошти підуть на лікування Олександра Коби, полтавського громадського діяча та активіста, учасника багатьох заходів на мистецьку та патріотичну тематику, лідера полтавського Євромайдану.

Олександр Коба
Місяць тому Сашко поїхав добровольцем на Схід України, щоб захищати мирне населення та український суверенітет від терористів. Тиждень тому під час тренувань Олександр був серйозно поранений з вини свого інструктора і госпіталізований. Йому зробили операції, наразі тримають у лікарні. За скромними підрахунками Сашко потребує 170 000 грн., терпіння і рік часу для реабілітації. Таких коштів родина Олександра не має. Тим не менш, за цей час вдалося зібрати уже понад 100 000 грн. завдяки небайдужим доброчинцям, і, звісно ж, друзям Сашка.

Приходьте на захід і допоможіть хорошому хлопцю подолати хворобу!

ЩО: Благодійний вечір на підтримку Олександра Коби.

КОЛИ: 10 липня о 18:30.

ДЕ: арт-пивниця "Сто доріг" (вул. Паризької Комуни, 18).

ВХІД: 15 грн.

Подія в соцмережах: https://vk.com/kobahelp.

Якщо ви не можете прийти на благодійник, але хочете допомогти Сашкові, переказуйте гроші на цей рахунок: 5168 7572 3402 8969 (Ольга Олегівна Цвігуненко), телефон: (098) 88-197-95.

Призначення: допомога на лікування або благодійна.

Крім того, Ольга сама буде присутня на заході, тому можна буде передати допомогу їй прямо в руки.


Наверхнаверх