logo
dollar
euro

Судитимуть сутенерів-полтавців, які постачали дівчат до країн Близького Сходу

9:06 08.07.2014 eye 527

Прокуратура Полтавської області затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо членів організованої групи у складі 3 осіб.

Вони підозрюються у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 302 КК України (утримання місць розпусти, а також звідництво для розпусти з метою наживи, вчинені організованою групою). Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури з посиланням на старшого прокурора відділу прокуратури області Денис Ковінько.

Досудовим розслідуванням, проведеним слідчим управлінням УМВС України в області, встановлено, що упродовж листопада 2013 – квітня 2014 років троє мешканці в Полтави організували чітку схему переміщення жінок через державний кордон до країн Близького Сходу з метою надання інтимних послуг.

"Зазначені особи підшукували дівчат віком від 18 до 28 років, оформлювали їм документи для виїзду, бронювали номери у готелях та розміщували в мережі Інтернет рекламу з фотографіями дівчат, номери телефонів, перелік послуг та їх вартість", - повідомляє  Денис Ковінько.

У травні цього року спільними зусиллями прокуратури та органів внутрішніх справ Полтавської області злочинну діяльність організованої групи було припинено. В її учасників під час обшуків вилучено мобільні телефони, оргтехніку, платіжні документи банківських установ та інші речові докази.


Наверхнаверх