logo
dollar
euro

Що таке ролети, як вони облаштовані і які бувають типи ролетів

8:22 06.07.2014 eye 1582
Що таке ролети, як вони облаштовані і які бувають типи ролетів

Ролети це спеціальна конструкція, яка складається із самої рами і рухомої частини, яка працює за принципом гармошки.

Головне призначення таких ролетів це захист житла або гаража або магазинів від сторонніх поглядів і від проникнення зловмисників. Така конструкція при певному пристрої може навіть замінити двері, при цьому відвідувачам не буде заважати відкриті двері, що має низку своїх переваг і достоїнств. Ролети дуже зручно відкриваються знизу вгору, вони не мають порогів і відмінно облагороджують будь вхід, роблячи його більш естетичним і стильним.

Сучасні ролети часто оснащуються автоматичним підйомом, обслуговування. Вони дуже зручнт та легкі. Чудово можуть встановлюватися в дверному отворі, а також на вікнах. Сьогодні такі ролети неймовірно популярні у всьому світі. Тип управління таких пристроїв залежить від параметрів, таких як розмір полотна, його вигляд і загальна вага, що визначається в залежності від типу загального профілю. Найпоширеніший тип управління це механічна, хоча електричне управління буде трохи зручніше й ефективніше.

Найпоширеніші типи управління ролетами:

Стрічковий привід

Шнуровий привід

Пружинно-інерційний привід

Кордовий привід

Карданний привід

Захисні ролети на вікна "Лінія комфорту" www.comfortline.com.ua - купити в Києві. Наші ціни вас приємно здивують! Професійне і якісне встановлення дозволить влаштувати вам максимальний комфорт.

Для електричного управління в ролети вбудовується електродвигун, керований пультом ДУ або за допомогою клавіш управління. Монтаж таких пристроїв може бути різним, від накладного зовнішнього або внутрішнього монтажу, вбудованого зовнішнього і внутрішнього монтажу до комбінованого монтажу з коробом назовні або всередину будинку. Такі ролети чудово захищають від проникнення в будинок, крім цього вони відмінно захищають від вітру та атмосферних опадів. Монтаж цієї конструкції залежить від особливостей об'єкта, що визначає, чи ролети встановлюватися всередину або назовні будівлі. Кріпиться основне полотно в основному тільки всередині отвору вікна або двері, рідше кріплення ролетів проходить накладним способом. Саме полотно опускається і піднімається по спеціальних напрямних, які розташовуються по краях отвору дверей або вікна.

Головні переваги ролетів:

Забезпечення відмінною безпеки

Захист від сонячних променів

Захист від різних атмосферних явищ

Економічність

Шумоізоляція

Захист від цікавих


Наверхнаверх