logo
dollar
euro

Полтавський нардеп Валерій Головко придбав бронежилети для чотирьох вояків-котелевців

11:54 05.07.2014 eye 502
Полтавський нардеп Валерій Головко придбав бронежилети для чотирьох вояків-котелевців

3 липня начальник Полтавського обласного штабу Руху опору Олександр Хоменко відвіз в Котельву чотири нові сертифіковані бронежилети 4-ї категорії, придбані коштом нардепа Валерія Головка, повідомляє прес-служба обласної  організації "Батьківщини".

Олександр Хоменко пояснив, що бронежилети вирішили вручити адресно, безпосередньо землякам, які боронять нашу країну зі зброєю в руках. Таким чином намагалися уникнути випадків, коли бронежилети "зникають" дорогою до передової.

Автобагажники в наше время очень изменились. Все большее владельцев авто используют дополнительные багажники на крышу автомобиля. Купить автомобильный багажник в Киеве - у нас вы найдете огромный выбор продукции для любого авто.

У Котельві засоби захисту отримували Раїса Крамаренко, Надія Давиденко та Лідія Чухрай ― мами хлопців, які зараз служать у артилерійському полку (військова частина В-1060, що дислокується в Сумській області). Передати бойовим побратимам бронежилети має земляк Євген Чорнорук. Юнак саме приїхав до Котельви у відпустку на три дні. Зауважив, що бронежилети стануть в нагоді, бо вже шестеро його однополчан були передислоковані в зону АТО.

- До війська пішов 61 котелевець, щоб захистити Україну від російської агресії, - розповіла мама одного з бійців Раїса Крамаренко. - З них 21 уже воює в зоні антитерористичної операції, причому бронежилетів вони отримали лише 12. Дітей своїх ми не бачили з 24 березня, як їх мобілізували до війська. За власні кошти ми своїх синів одягали і взували, проте придбати бронежилет не можемо: один коштує кілька тисяч гривень, а для родинного бюджету ці кошти просто не підйомні. Тому надзвичайно вдячні за таку підтримку й допомогу, бо знатимемо, що наших синів на передовій тепер берегтимуть не тільки материнські молитви, а й бронежилети.


Наверхнаверх