14:50 24.05.2017 eye 391

Сьогодні, рано-вранці делегація полтавської "Ворскли" вирушила на тренувальні збори до Словенії.

5 липня рейсом з Міжнародного аеропорту "Бориспіль" футболісти, тренери та обслуговуючий персонал полтавської команди, купили футболки, вилетіли в напрямку турецької торгової столиці, міста Стамбул, звідки після нетривалого очікування відлетіли до столиці Хорватії - місті Загреб. Всього півтори години їзди на автобусі, і ворскляни у мети, в добре знайомому словенському містечку Рогашка Слатіна, де вже освоїлися рівно рік тому.

З собою на навчально-тренувальний збір головний тренер команди Василь Сачко взяв 24 футболіста:

воротарі: Богуш, Непогодов, Ткаченко; захисники: Даллку, Романчук, Сапай, Є.Ткачук, Логінов; півзахисники: Дедечко, Павлик, Пердута, Пісоцький, Скляр, Кравченко, А.Ткачук, Турсунов, Чеснаков, Маркоскі, Кривошеєнко, Міщенко; нападники: Баранник, Громов, Ковпак, Янузі.

По ходу збору тренери планують переглянути в справі ще кількох виконавців. Збір триватиме рівно два тижні, до 19-го липня.

А тим часом молодіжний склад ворсклян під керівництвом нового наставника Олександра Омельчука провели перший літній спаринг. Біло-зелені на стадіоні "Лтава" зустрічалися з молодіжним складом харківського "Металіста" і перемогли суперника - 2:1.

Першими забили харків'яни, "ворсклянам" вдалося швидко відігратися. Тимур Пограничний, футболіст, який знаходиться на перегляді у "Ворсклі", забив гол-красень. Прийняв м'яч на груди і пробив у падінні через себе, точно в дальню "дев'ятку".

У другому таймі полтавчани вийшли вперед. За фол проти Авраменко, арбітр призначив пенальті. Той же Пограничний впевнено пробив з "точки" - 2:1.

У першому таймі у "ворсклян" грали всі гравці, які зараз знаходяться на перегляді. У другій половині гри їх трохи розбавили ветеранами" молодіжного складу.