logo
dollar
euro

Гендиректора ОДТРК "Лтава" призначено, а результати конкурсу на цю посаду ще оскаржуються

2:37 16.12.2019 eye 542
Гендиректора ОДТРК "Лтава" призначено, а результати конкурсу на цю посаду ще оскаржуються

Державний комітет телебачення і радіомовлення призначив Євгена Лопушинського генеральним директором Полтавської обласної державної телерадіокомпанії ОДТРК "Лтава" та уклав з ним контракт. Наказ було підписано сьогодні, 3 липня.

Однак, наразі триває розгляд справи щодо оскарження рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Полтавської ОДТРК "Лтава", про це повідомляє прес-служба Полтавського окружного адмінсуду.

Людмила Стельмах звернулась із позовом до Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Конкурсної комісії Державного комітету телебачення і радіомовлення України з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Полтавської ОДТРК "Лтава" про визнання протиправним та скасування рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Полтавської ОДТРК "Лтава" від 26 травня 2014 року в частині допущення до участі у конкурсі  Євгена Лопушинського.

Ухвалою суду від 26 червня 2014 року до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача залучено Євгена Лопушинського, витребувано у відповідача докази у справі, а також витребувано відповідні докази у Полтавської ОДТРК "Лтава".

3 липня 2014 року закінчено підготовче провадження у справі та призначено її колегіальний судовий розгляд на 10.30, 8 липня.


Наверхнаверх