logo
dollar
euro

Ворскла активно працює на трансферному ринку

11:52 16.12.2019 eye 367
Ворскла активно працює на трансферному ринку

Ворскла підписала двох новачків команди

Як повідомляє прес-служба біло-зелених 1 липня трудові угоди з клубом підписали - 26-річний колишній півзахисник львівських "Карпат" Андрій Ткачук та 31-річний нападник, який раніше вважався кандидатом до національної збірної України Олександр Ковпак. Олександр останнім часом виступав за "Севастополь", а більше відомий по виступам за сімферопольску "Таврію" та столичний "Арсенал".

Варто зазначити, що Ткачук підписав повноцінну дворічну угоду, а Ковпака влаштувала схема контракту "1+1".

Ще раніше полтавську команду поповним півзахисник запорізького "Металурга" Євген Пісоцький, а також захисник кременчуцького "Кременя" Сергій Логінов.

Відбулися зміни і серед тренерського складу клубу. Олександр Омельчук, який два сезони працював з "Ворсклою U19", наразі працюватиме з молодіжним складом біло-зелених, а ось Володимир Прокопиненко, який очолював до цього часу U21 пішов із клубу, хоча йому пропонувалося працювати з дев'ятнадцятирічними. Натомість U19 очолив колишній наставник білоцерківського "Арсеналу" 40-річний Вадим Мандрієвський.

Сьогодні, 2 липня, полтавська команда проведе на центральному стадіоні міста контрольний матч проти "Олександрії". Початок - о 17 годині.


Наверхнаверх