logo
dollar
euro

Полтавський громадський активіст Олександр Коба важко поранений в зоні АТО

6:50 30.06.2014 eye 775
Полтавський громадський активіст Олександр Коба важко поранений в зоні АТО

22-річний полтавець, відомий активіст і громадський діяч, нині солдат 1 взводу 5-ї роти спецбатальйону "Дніпро-1", в зоні АТО отримав важке кульове поранення.

Про це повідомили Віктор Трофименко та Володимир Шередега ˗ полтавські добровольці, які несуть службу разом з Олександром.

Куля пройшла Олександру в живіт. Він втратив багато крові і зараз перебуває у стабільному, але тяжкому стані під наглядом медиків (куля пройшла навиліт, пошкоджена одна нирка і кишечник).

Лікарі зробили операцію, видалили близько 15% кишечника, врятували нирку. Далі йому потрібне лікування і подальша реабілітація.

Активіст ставив громадські інтереси вище за власні, місяць тому поїхав на Схід добровольцем захищати Україну, пройшов належний вишкіл.

Наразі Олександру потрібна фінансова допомога, тому кожен, хто вболіває за життя і одужання добровольця з Полтави, може переказати кошти на картку "Приватбанку": 5168 7572 3402 8969. Отримувач грошей - Цвігуненко Ольга Олегівна.

Довідка: Олександр Коба (1991 р.н.) – громадський активіст, засновник позапартійної просвіти – ГО "ЗЛАМ стереотипів", один з лідерів Полтавського Євромайдану. Співорганізатор "Мегамаршів у вишиванках", кінофесту "Відкрита ніч", багатьох благодійних та просвітницьких заходів.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх