logo
dollar
euro

Депутатські перестановки в обласній раді

17:40 20.08.2019 eye 573
Депутатські перестановки в обласній раді

27 червня  на початку першого пленарного засідання двадцять третьої сесії обласної ради присутні вшанували пам’ять депутатів Володимира Несена та Миколи Безими, які пішли із життя, та тих співвітчизників, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Голова обласної виборчої комісії Павло Дробітько оприлюднив повідомлення про обрання депутатом обласної ради у багатомандатному виборчому округу від Соціалістичної партії України Віктора Дядечка замість депутата, який вибув.

Було оголошено про утворення в обласній раді депутатських груп "Єдність" (керівник Володимир Оніщенко) та "Європейський вибір" (керівник Дмитро Хрістов). Також було оприлюднене рішення Полтавського обласного комітету обласної організації Соціалістичної Партії України про входження фракції СПУ в обласній раді (депутати: Степан Бульба, Тамара Дорохіна, Віктор Лотоус, Василь Стасовський, Юрій Цомартов, Віктор Дядечко) до міжфракційного об’єднання "Народна Рада".

Стильна і компактна посудомийна машина дельфа з сенсорною панеллю управління. 6 комплектів посуду на один цикл, а витрата води знаходиться в межах 9 літрів. Реалізована конденсаційна сушка. Передбачені 6 різних режимів миття, включаючи швидку, делікатну та інтенсивну.

Відповідно до поданих заяв, депутати обласної ради Іван Близнюк, Олександр Гриценко, Григорій Хан, Юрій Тараненко, Михайло Стеценко увійшли до складу міжфракційного об’єднання "Народна Рада" в обласній раді.

Щодо утворення нових депутатських груп, Петро Ворона  зазначив, що депутати, які раніше входили до фракції Партії регіонів, шукають собі нове місце під "політичною партійною парасолькою", яка допоможе їм у майбутньому здобути депутатські мандати, відбувається певне переформатування.


Наверхнаверх