logo
dollar
euro

Мандрівниця, що пише вірші: Іванна Кобєлєва у Полтаві

8:06 28.06.2014 eye 545
Мандрівниця, що пише вірші: Іванна Кобєлєва у Полтаві

26 червня у Полтаві відбулася презентація збірки "Не плач, Марі" чудової поетеси Іванни Кобєлєвої.

Вона родом із Тернополя, проживає у Києві та обожнює подорожувати. І зі свого багатого туристичного досвіду впевнено стверджує, що Полтава – по праву європейське місто.

Дощового літнього вечора полтавці та гості міста мали змогу погрітися душею і тілом у затишній "Львівській кав’ярні" під чарівні вірші Іванни.

Організатором літературного вечора у Полтаві став Андрій Коновалов з НМО "Magnum Opus". Учасники якого, а саме Анна Єгорова, Роман Повзик та Дмитро Козуленко, також читали свої вірші.

Збірки Іванни
Іванна Кобєлєва під акомпанемент гітари свого чоловіка Максима представила близько 30 власних творів. Не оминули теми Євромайдану та Криму. Поринути у солодкі мрії про відпустку глядачам допоміг тематичний блок поезій про подорожі. А остаточно розтопила серця присутніх інтимно-любовна лірика.

Незважаючи на, ніби осінню, погоду, ароматна філіжаночка кави та душевна, сповнена щирим теплом, поезія Іванни Кобєлєвої зігріли серце кожного поціновувача мистецтва.

Після закінчення літературного вечора глядачі змогли придбати збірку "Не плач, Марі" з автографом поетеси, особисто задати питання авторці та сфотографуватися на пам’ять.

Гостинні полтавські глядачі віддячили Іванні гучними оплесками та теплими словами подяки, а художниця Таня Житченко подарувала поетесі, створений власноруч під час читань прегарний портрет.

НМО "Magnum Opus" дякує "Львівській кав’ярні" за постійну співпрацю, фотографу Анні Ютченко за фото-звіт та всім, хто завітав послухати ніжну живу поезію Іванни Кобєлєвої.


Наверхнаверх