logo
dollar
euro

Депутати Полтавської облради засідали, засідали і недозасідали

20:07 27.06.2014 eye 641
Депутати Полтавської облради засідали, засідали і недозасідали

Сьогодні близько 10.00 розпочалось пленарне засідання 23 сесії Полтавської обласної ради шостого скликання.

На порядку денному було 52 питання. Деякі з них, зокрема ті, що стосуються розробки надр на території області, депутати зняли з розгляду. За деякі таки голосували. Зокрема, проголосували за внесення змін до деяких обласних програм. Завдяки цим змінам мають відремонтувати покрівлі у 16 сільських школах, придбати більше шкільних автобусів , виділити на територіальну оборону 5 млн грн. тощо. Заслухали депутати силовиків – прокурора області  Олександра Закорецького та в.о начальника УМВС області Івана Корсуна.

Однак, на сесії не вдалося розглянутии і половини питань порядку денного. Після близько чотирьох годин роботи депутатські лави  поріділи майже на третину. Довелося припиняти роботу сесії через відсутність кворуму. Голова Полтавської облради Петро Ворона розпорядився наступне пленарне засідання провести у вівторок, 1 липня. Початок засідання о 10.00.

Голова  облради Петро Ворона заявив представникам ЗМІ, якщо депутати ігноруватимуть засідання облради, буде піднімати питання про її розпуск. Тим більше, що на його думку, нинішній склад ради не відповідає електоральним уподобанням і симпатіям виборців Полтавщини.


Наверхнаверх