logo
dollar
euro

"Art-Свіжак" чекає на нові рими і поетів

18:27 15.11.2019 eye 249
"Art-Свіжак" чекає на нові рими і поетів

Незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus" оголосило про проведення другого Art-Свіжака 28 червня о 17:00 у Корпусному парку, де читатимуть свою поезію всі охочі.

Минулого року у травні маґнумці вже проводили такий захід біля Співочого поля імені Марусі Чурай. Взяти участь у читаннях тогоріч могли всі охочі, незалежно від того, наскільки добре вони пишуть і чи повідомляли вони про свій намір. Однак відсутність такої реєстрації створювала певний дискомфорт для організаторів, оскільки вони не могли точно розрахувати час заходу.

28 червня захід відбуватиметься о 17:00 в рамках Дня народження Кадетського і складатиме частину "Кадетаріуму - Open Air".

Цьогоріч НМО "Magnum Opus" провело реєстрацію учасників, про що повідомили на своїй сторінці у соцмережі. Охочих виявилося досить багато - 21 поет. Організатори пообіцяли, що відбору не буде, або ж він буде дуже милосердним.

Art-Свіжак - це така форма літературних читань, де можуть дебютувати поети, які ще ніде або майже ніде не виступали. Завдяки цьому заходу минулого року до НМО "Magnum Opus" прийшли нові талановиті поети, тож не дивно, що організатори вирішили провести його ще раз. Хтозна, можливо, це стане хорошою традицією.

Якщо ви, прочитавши цю статтю, також захотіли взяти участь у заході і почитати на загал свої вірші, зателефонуйте за номером (095) 460-89-69 (Андрій) та дізнайтеся про подробиці реєстрації.

ЩО: Art-Свіжак в рамках "Кадетаріуму - Open Air".

ДЕ: Корпусний парк (з боку Кадетського).

КОЛИ: 28 червня о 17:00.

ВХІД: вільний.

Беріть з собою покривала, свої вірші і хороший настрій.


Наверхнаверх