logo
dollar
euro

Представники релігійних громад області підтримують єдність України і не підтримують рішення Полтавської міськради

16:21 27.06.2014 eye 508
Представники релігійних громад області підтримують єдність України і не підтримують рішення Полтавської міськради

Сьогодні представники різних релігійних об’єднань, громадськості та влади зібралися в Полтавській ОДА за "круглим столом", засідання якого відбулось у рамках  інформаційно-просвітницького проекту "Єдина країна" ініційованого Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Учасники ухвалили рішення:

 підтримати єдність української держави, непорушність існуючих кордонів України та неприпустимість зміни державного устрою;

 підтвердити, що Автономна Республіка Крим та м. Севастополь є невід’ємною частиною територією України та засудити їх окупацію Російською Федерацією;

сприяти розміщенню та підтримці біженців з Автономної Республіки Крим м. Севастополя Луганської та Донецької області;

заради втілення зазначених положень запропонувати всім релігійним організаціям у подальшому “звершувати служби у храмах області примноження любові , викоренення всякої злоби підтримку єдності України та організувати збір коштів , гуманітарної допомоги для українських військових та біженців з Автономної Республіки Крим, м.Севастополя, Луганської та Донецької областей.”

Крім того, учасники зібрання жваво обговорили рішення  Полтавської міської ради "Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Полтава в новій редакції".

Як повідомив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Олег Пустовгар, цим рішенням мерія Полтави хоче залучати 6% до місцевих бюджетів від будівництва культових споруд. На думку багатьох релігійних організацій, ця ініціатива є неприйнятною. Не можна порівнювати релігійні організації з підприємницькими структурами. Адже ці організації не є прибутковими й мають духовну й соціальну місію. Їхні кошти – це пожертви людей.

Отже, після обговорення, учасники "кругло столу" прийняли рішення вважати недопрацьованим та таким, що потребує коригування проект рішення Полтавської міської ради "Про затвердження порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі в розвитку інфраструктури м. Полтава в новій редакції". Запропонувати Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації зібрати пропозиції та зауваження і передати їх управлінню економічних питань Полтавського міськвиконкому для подальшого реагування.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх