logo
dollar
euro

Полтавець передав автівку батальйону "Донбас"

8:57 09.12.2019 eye 706
Полтавець передав автівку батальйону "Донбас"

Нардеп від "Свободи" Юрій Бублик розповів на своїй сторінці в Фейсбук, що учора, 26 червня, бійці батальйону "Донбас" прибули в Полтаву за завданням командира батальйону Семена Семенченка.

Вони мали забрати автомобіль Ford Ranger edge пікап-позашляховик, який полтавець Михайло Конотоп вирішив відати на потреби батальйону.

Щоправда, дарувальник хотів пересвідчитись, що прибулі хлопці в балаклавах саме ті, за кого себе видають. Зважаючи на те, що один із бійців є свободівцем зі сходу, хлопці  звернулися до Юрія Бублика, щоб він за них поручився, що той і зробив.

У результаті полтавські автомайстри провели ТО автівки, фірма "Автотранс" пальним, магазин "Штурман" за собівартістю продав  амуніцію, а кафе "Круча" почастувало гостей смачними полтавськими галушками.

Як зазначива Юрій Бублик, бійці батальйону "Донбас" у спілкуванні звертаються один до одного на псевдо. Своїх прізвищ не розголошують, побоюючись за безпеку своїх рідних, які залишилися на окупованому сході. Фотографувати себе без балаклав  заборонили із зазначених мотивів. Один із чотирьох бійців є громадянином Російської Федерації.


Наверхнаверх