logo
dollar
euro

День народження Кадетського святкуватимуть під відкритим небом

10:16 09.12.2019 eye 729
День народження Кадетського святкуватимуть під відкритим небом

28 червня о 16:00 у Корпусному парку разом з Днем Конституції будуть святкувати День Кадетського корпусу - "Кадетаріум: Open Air".

Організатори повідомляють, що програма буде насичена і по суті це нагадуватиме перший "Кадетаріум".

"Програми не буде як такої. Єдине, що точно визначено - це час відкриття, місце проведення, ну і той факт, що Open Air почнеться з виступу Полтавського камерного оркестру в Корпусному парку з боку Кадетського", - каже Святослав Келим-Золотайко, один з організаторів. Крім того, на святкування запросили музичних виконавців та хористів з "Калини", які співатимуть протягом майже всього заходу.

Охочі художники зможуть розміститися у Корпусному парку на пленері, де перехожі зможуть спостерігати за процесом живопису. Тим часом для вуличних худодників створять умови для того, щоб вони могли малювати графіті.

Разом з тим, до святкування Дня народження Кадетського приєдналися полтавські поети, які прямо під відкритим небом проведуть читання, у якому зможуть взяти участь навіть ті, хто жодного разу не виступав на загал.

Протягом проведення Open Air буде створений "блошиний ринок", де можна буде продати/купити книги, оригінальні речі, світлини, платівки і взагалі все, для чого блошині ринки створені. Виручені кошти організатори планують зібрати і перечислити на рахунок благодійної організації "Врятуй життя" (http://savelife.info/), що знаходиться у Києві.

Команда творців "Кадетаріуму" очікують, що Open Air триватиме близько трьох годин, однак це не означає, що свято обмежиться лише цим, оскільки увечері у той самий день відбудеться "Відкрита ніч", пропустити яку буде не менш трагічно.

Афіша
ЩО: Кадетаріум - Open Air.

ДЕ: Корпусний парк (з боку Кадетського).

КОЛИ: 26 червня о 16:00

ВХІД: вільний.


Наверхнаверх