logo
dollar
euro

Обласній владі довелося "гасити пожежу", роздмухану недолугою владою Полтави

13:09 26.06.2014 eye 606
Обласній владі довелося "гасити пожежу", роздмухану недолугою владою Полтави

Учора голові облдержадміністрації Віктору Бугайчуку довелося зустрітися в будівлі міської ради Полтави з представниками КП "МШЕД", які прийшли туди протестувати через  наміри скоротити працівників цього комунального підприємства. 

Люди скаржилися на те, що під скорочення потрапили навіть бійці, мобілізовані у Збройні Сили, хоча законодавство гарантує їм збереження робочого місця. Серед протестувальників лунали слова обурення на адресу міської влади Полтави, мовляв, комунальне підприємство навмисно доводиться до банкрутства, аби ремонтні роботи на дорогах виконували приватні фірми.

Народний депутат України Сергій Каплін, також присутній на зустрічі, заявив, що міська влада Полтави повинна нести відповідальність за стан комунального підприємства і правоохоронні органи мають ретельно розслідувати факти зловживань.

Вислухавши вимоги працівників КП "МШЕД", голова ОДА Віктор Бугайчук зауважив: у обласному бюджеті кошти на ремонти доріг Полтави передбачені. Навіть якщо зараз фінансування не відбувається, владі необхідно працювати над тим, щоб ремонти виконувалися. Адже саме зараз – найкращий час для виконання таких ремонтів і по багатьох районах шляхово-ремонтні підприємства працюють у борг.

Віктор Бугайчук висловив думку, що комунальне підприємство – досить надійний партнер, бо воно може збанкрутувати хіба що тоді, коли усій міській раді оголосять дефолт. І комунальне підприємство має працювати, адже за ним стоять люди, сім’ї.

Голова ОДА  звернувся з проханням до прокурора області Олександра Закорецького та начальника обласного управління міліції Івана Корсуна всебічно й докладно вивчити ситуацію з дотриманням трудових та інших прав працівників комунального підприємства "МШЕД", а також ретельно розслідувати уже порушені кримінальні провадження.

Тим часом, міська влада відмовчується. На її офіційному сайті немає жодного повідомлення стосовно конфлікту з шляховиками.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх