logo
dollar
euro

У Полтаві втретє цілу ніч показуватимуть сучасне українське кіно

12:28 26.06.2014 eye 323
У Полтаві втретє цілу ніч показуватимуть сучасне українське кіно

У ніч з 28-ого по 29-е червня біля фонтану у парку "Перемога" відбудеться кінофестиваль "Відкрита ніч".

В Полтаві фестиваль відбудеться втретє, а у Києві – сімнадцятий раз. Засновник заходу – режисер Михайло Герасимович Іллєнко ("Той, хто пройшов крізь вогонь", "Фуджоу").

Крім Полтави і Києва, фестиваль одночасно відбудеться у Львові, Івано-Франківську, Дніпродзержинську, Запоріжжі, Копиченцях, Миколаєві, Прилуках, Чернівцях, Каневі, Кривому Розі, Харкові, Рівному, Варшаві, Дніпропетровську, Вінниці, Маріуполі, Одесі, Кам’янець-Подільському, Сумах, Житомирі, селах Легедзине і Обирок. Цього разу географія вражає.

Сам кінофест у Полтаві полягатиме у тому, що просто неба будуть показані найкращі короткометражки сучасних українських режисерів.

Стільців не передбачається, тому кожному глядачу організатори радять прихопити із собою каремати чи покривала для зручного перегляду.

З досвіду минулих років, оскільки фестиваль триває 6 годин (з 22 ночі до 4 ранку), то із собою можна (і варто) приносити їжу і гарячий чай.

Організаторами заходу виступають ПООТ "Просвіта" та НМО "Magnum Opus" при спонсорській підтримці ВАТ "Лтава". За їх словами, такого не побачиш на YouTube і не скачаєш на ex.ua.

Тому всі полтавці запрошуються на наймасштабнішу кіноподію літа.

Що? Кінофест "Відкрита ніч".

Де? Сцена біля фонтану у парку "Перемога".

Коли? З 22 години 28-ого червня до 4 години ранку 29-ого червня.

Ціна? Вхід вільний.

В разі будь-яких питань – (095) 129-12-64.

Подія у соцмережі – https://vk.com/vnich2014.

Українське кіно живе! Прийди і переконайся.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх