logo
dollar
euro

Влада Полтавщини розповіла, що за два-три дні раптовий дефіцит солі буде подолано

11:35 16.12.2019 eye 730

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації  запевняє  що, сіль у торговельні мережі Полтавщини надійде найближчими днями і стверджує, що для "сольової паніки" підстав немає. Мовляв, ДП "Артемсіль", як працювала, так і працює. Угоди на липень із цим підприємством укладені й навіть кошти перераховані.

"У Полтаві, за інформацією фахівців оптового корпоративного постачальника харчової солі ТОВ "Дельта-продукт" для споживачів Полтавської області на складах підприємства станом на 25.06.2014 року сформований залишок солі в межах 40 тонн в асортименті (кам’яна сіль, йодована сіль, сіль "Екстра"), - сказано в повідомленні Департаменті економічного розвитку ОДА. - У зв’язку із неможливістю відвантаження партій солі вагонами, протягом 2-3 діб вирішено питання доставки продукції на оптовий склад ТОВ "Дельта-продукт" автотранспортом".

У м. Кременчук впродовж 2-х діб надійде партія солі в обсязі 34 тонн в торгову мережу "Оптовичок". Решта потреби міста у солі протягом 3-4 діб буде задовольнятися іншими торговими мережами м. Кременчука.
У торговельну мережу м. Лубни наступна партія солі від  ДП "Артемсіль" надійде вже 26 червня, у м. Миргород в мережу "Сільпо" - також 26-го, а в мережу "Фуршет" - 27 червня.

Логістика постачання торгових мереж здійснюється через центральні офіси торгівельних фірм ТОВ "Фудмережа" маг. Велмарт (м. Київ),  ТОВ "Фоззі-Фуд" маг. Сільпо (м.Київ), ТОВ АТБ_Маркет   (м. Дніпропетровськ), ПРАТ "Фуршет" (м.Київ), ТОВ "ЕКО-Маркет" (м.Київ), ТОВ "Український рітейл" маг. Брусничка (м. Донецьк). За інформацією керівників місцевих торгових мереж зазначених підприємств, заявки на постачання солі подані у збільшених обсягах відповідно до потреби та будуть задоволені протягом 2-3 діб.

Також керівник Департаменту економічного розвитку ОДА Олена Адамович наголошує, що постачальником солі оптово-відпускна ціна утримується в межах 2 грн. 72 коп. -2 грн.75 коп. за кілограм.  Отже, у роздрібних торгівців немає підстав користатися тимчасовими сольовими негараздами та піднімати ціни.


Наверхнаверх