logo
dollar
euro

Призначення Євгена Лопушинського на посаду гендиректора ОДТРК "Лтава" оскаржується в суді

11:14 26.06.2014 eye 852
Призначення Євгена Лопушинського на посаду гендиректора ОДТРК "Лтава" оскаржується в суді

У Полтавському окружному адміністративному суді оскаржується рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Полтавської ОДТРК "Лтава". Ухвалою суду від 13 червня 2014 року відкрито провадження у справі та призначено попереднє судове засідання на 26 червня 2014 року об 10 год. 40 хв.

Прес-служба окружного адмінсуду повідомляє, що у  червні Людмила Стельмах та Роман Стегній Роскаржили до суду рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Полтавської обласної державної телерадіокомпанії "Лтава".

10 червня 2014 року громадянин Стегній Р.М. звернувся із позовом до Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Конкурсної комісії Державного комітету телебачення і радіомовлення України з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Полтавської ОДТРК "Лтава" про визнання протиправним та скасування рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Полтавської ОДТРК "Лтава" від 26 травня 2014 року в частині допущення до участі у конкурсі Лопушинського Є.Р.

У попередньому судовому засіданні, яке відбулося 23 червня 2014 року, закінчено підготовче провадження у справі, залучено до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Лопушинського Є.Р. та призначено справу до судового розгляду на 10 липня 2014 року об 11 год. 30 хв.

Того ж дня, громадянка Стельмах Л.Д. звернулась із позовом до Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Конкурсної комісії Державного комітету телебачення і радіомовлення України з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Полтавської ОДТРК "Лтава" про визнання протиправним та скасування рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Полтавської ОДТРК "Лтава" від 26 травня 2014 року в частині допущення до участі у конкурсі Лопушинського Є.Р.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх