logo
dollar
euro

"Полтаваобленерго" оштрафували на 68 тис. грн.

10:30 26.06.2014 eye 406
"Полтаваобленерго" оштрафували на 68 тис. грн.

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України оштрафувала ПАТ "Полтаваобленерго" на 68 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

Винувате  ПАТ "Полтаваобленерго" у тому, що у визначений чинним законодавством термін не вжило заходів  з  підготовки та видачі ТОВ СП "НІБУЛОН"  проектів договорів про приєднання та підписаних технічних умов, які є невід'ємною частиною договору про приєднання до мереж, по об’єктах замовника, а саме по вул. Гарбузенка, 2, смт. Ромодан Миргородського району Полтавської області та по вул. Степова, 1-А та 1-Б, с. Мар’янівкаГребінківського району Полтавської області.

Такі дії  "Полтаваобленерго"  можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів. До того часу, поки замовник не отримає та не виконає технічні умови, надані енергопостачальником, він не буде мати можливості приєднати власні електроустановки до електричних мереж енергопостачальної організації, та відповідно, не отримає послуг енергопостачання,  констатує   голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного територіального відділення  Антимонопольного комітету України.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх