logo
dollar
euro

Стан дівчинки, пораненої ведмедем на Лубенщині, стабільно тяжкий

10:08 26.06.2014 eye 944

Про це сьогодні повідомила Олена Якимець, інспектор по роботі з населенням Лубенського МВ УМВС України в Полтавській області.

У повідомленні викладені деякі подробиці вчорашньої трагедії, яка сталася близько 8-ї години ранку на території приватного фермерського господарства в селі Ісківці Лубенського району.

58-річний господар ферми розмістив на території господарства металеву клітку із бурим ведмедем, вага якого близько 500 кг. Працівники фермерського господарства часто підходили подивитися на ведмедя. Звір завжди поводив себе спокійно і агресії ніколи не проявляв.

Місцевий житель, який працював слюсарем на фермі, того дня привів із собою на роботу двох дочок 2003 та 2008 років народження аби показати дітям тварину. Підвівши доньок до клітки із ведмедем, чоловік відволікся на декілька хвилин і саме в цей час 11-річна дівчинка через решітку піднесла ведмедю печиво, аби його погодувати, а той буквально за долі секунд схопив дівча за праву руку і відкусив її в районі ліктя. На крик дитини одразу збіглися усі робітники господарства. Дівчинці швидко було надано першу невідкладну допомогу – накладено тугий джгут та господар ферми особисто відвіз її разом із батьками до Лубенської ЦМЛ. Цього ж дня дитину було прооперовано, але руку, на жаль, врятувати не вдалося.

Наразі дитина знаходиться у травматологічному відділенні лікарні. Стан її здоров’я стабільно тяжкий. За даним фактом відкрито кримінальне провадження, розпочате слідство.


Наверхнаверх