logo
dollar
euro

На Полтавщині військовим передали 200 бронежилетів

21:27 18.09.2019 eye 335
На Полтавщині військовим передали 200 бронежилетів

200 бронежилетів для військових Полтавського батальйону територіальної оборони, а також  передали для спецпідрозділів "Полтава" та "Кременчук" передав голова ОДА Віктор Бугайчук.

Насамперед бронежилети призначені для хлопців, які несуть службу в східних регіонах України. Також частину бронежилетів отримають міліціонери спецпідрозділів, що також охороняють громадський порядок на сході України.

За словами голови Полтавської обласної державної адміністрації  Віктора Бугайчука, окрім бронежилетів вдалося закупити теплі куртки, взуття, прилади нічного бачення та іншу амуніцію.

"Це перша партія бронежилетів, які поїдуть на Схід, наступного тижня привеземо ще, - пояснив Віктор Бугайчук. – Бронежилети та інша амуніція придбана за кошти, зібрані полтавцями в якості благодійної допомоги через Товариство сприяння обороні України. Але на чергову сесію облради ми ініціюємо створення  спеціального фонду в розмірі приблизно 4 млн. грн. на потреби армії".

Як пояснив голова ОДА, придбані бронежилети 4-го класу, виготовлені в Україні, вони відповідають оптимальним характеристикам: добре захищають тіла військових і не надто важкі (вага кожного бронежилета - 8 кг). Уся закуплена амуніція сертифікована.


Наверхнаверх