logo
dollar
euro

За кілька днів солі на полицях магазинів Полтави буде вдосталь

20:42 25.06.2014 eye 3433
За кілька днів солі на полицях магазинів Полтави буде вдосталь

Панікувати не варто, сіль у торговельні мережі Полтавщини найближчими днями надійде у збільшених обсягах, запевняє Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

ДП "Артемсіль", як працювала, так і працює. Угоди на липень із цим підприємством укладені й навіть кошти перераховані.

Паніка, що спричинила дефіцит солі у торговельних мережах Полтави, Кременчука та інших містечок області, не має під собою ніякого ґрунту.  В цьому запевняють і в Департаменті економічного розвитку Полтавської облдержадміністрації, що здійснив моніторинг ситуації, і в ДП  "Артемсіль", що забезпечує Україну сіллю.

"У Полтаві, за інформацією фахівців оптового корпоративного постачальника харчової солі ТОВ "Дельта-продукт" для споживачів Полтавської області на складах підприємства станом на 25.06.2014 року сформований залишок солі в межах 40 тонн в асортименті (кам’яна сіль, йодована сіль, сіль "Екстра"), - сказано в повідомленні Департаменті економічного розвитку ОДА. - У зв’язку із неможливістю відвантаження партій солі вагонами, протягом 2-3 діб вирішено питання доставки продукції на оптовий склад ТОВ "Дельта-продукт" автотранспортом".

У м. Кременчук впродовж 2-х діб надійде партія солі в обсязі 34 тонн в торгову мережу "Оптовичок".

Решта потреби міста у солі протягом 3-4 діб буде задовольнятися іншими торговими мережами м. Кременчука.

У торгівельну мережу м. Лубни наступна партія солі від ДП "Артемсіль" надійде вже 26 червня, у м. Миргород в мережу "Сільпо" - також 26-го, а в мережу "Фуршет" - 27 червня.

"Постачальником солі оптово-відпускна ціна утримується в межах    2 грн. 72 коп. -2 грн.75 коп. за кілограм, - наголошує керівник Департаменту економічного розвитку ОДА Олена Адамович.

Керівникам оптових мереж рекомендовано здійснювати упорядкований відпуск заявок роздрібних підприємств торгівлі.

Логістика постачання торгових мереж здійснюється через центральні офіси торгівельних фірм ТОВ "Фудмережа" маг. Велмарт (м. Київ), ТОВ "Фоззі-Фуд" маг. Сільпо (м.Київ), ТОВ АТБ-Маркет (м. Дніпропетровськ), ПРАТ "Фуршет" (м.Київ), ТОВ "ЕКО-Маркет" (м.Київ), ТОВ "Український рітейл" маг. Брусничка (м. Донецьк). За інформацією керівників місцевих торгових мереж зазначених підприємств, заявки на постачання солі подані у збільшених обсягах відповідно до потреби та будуть задоволені протягом 2-3 діб.

Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації в посиленому режимі забезпечується постійний моніторинг щодо виконання договорів постачання солі в Полтавську область та її реалізації роздрібними мережами.

Також на офіційному сайті ДП "Артемсіль" поширено таке повідомлення:

"Станом на 24.06.2014р. ДП "АРТЕМСІЛЬ" працює в звичайному режимі, поставки продукції в усі області України відбувається згідно заздалегідь узгодженим планам, потреби споживачів задовольняються своєчасно і в повному обсязі.

Середньодобове навантаження в червні поточного року збільшено майже в половину до середньодобового вантаження в травні 2014 року. Видобуток реалізації продукції підприємства у червні 2014 практично залишається на рівні аналогічного періоду минулого року, що в повному обсязі дозволяє забезпечити потреби ринку України.

Наразі підприємство має всі передумови виконання заявок на відвантаження солі до кінця червня 2014 року".

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх