logo
dollar
euro

Полтавський поет стане резидентом-письменником у Івано-Франківську

15:38 15.12.2019 eye 243
Полтавський поет стане резидентом-письменником у Івано-Франківську

Роман Повзик, учасник незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus", переміг у конкурсі на літнє покликання у письменницькій резиденції "Станіславський феномен" в Івано-Франківську.

"Станіславський феномен" − перша в Україні резиденція для молодих Україномовних письменників. Проект почав функціонувати з липня минулого року. До цього часу вже відбулося два покликання, в рамках якого резидентами стали четверо авторів: Олена Герасим’юк, Євген Мехеда, Роман Чихарівський та Назарій Заноз.

Цього разу вперше з усіх поданий заявок (близько 70 за словами організаторів) на перебування в резиденції перемогу отримав представник Полтави – молодий поет Роман Повзик. Протягом місяця (з 1 до 31 липня 2014 р.) він мешкатиме в Івано-Франківську.

Крім того, резидент матиме чотири спільні трапези зі знаковими письменниками з Івано-Франківська – Юрієм Андруховичем, Тарасом Прохаськом, Степаном Процюком та Іваном Ципердюком.

Роман повинен буде за підсумками кожного тижня писати есе розміром 3-5 тисяч знаків, які оперативно публікуватимуться на сайті Літературної агенції "Discursus", в івано-франківській газеті "Галицький кореспондент", на інтернет-порталі "Українська правда. Життя" та ін. Також ці тексти увійдуть до альманаху резиденції. Разом з тим резидент зобов’язаний періодично спілкуватися з місцевими журналістами для висвітлення подій навколо Резиденції.

Крім "маґнумця" резидентом також стала Ірина Роік з Кривого Рогу. Саме вони стануть учасниками літнього покликання цього проекту.

Для полтавців Роман Повзик відомий як учасник незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus", в рамках якого був організатором низки літературних вечорів, слемів, благодійних читань, трьох "Мегамаршів у вишиванках", кінофесту "Відкрита ніч", перфомансу "33 літхвилини", а також як координатор руху "Чиста Полтава", в якому співорганізовував дві соціально-мистецькі акції "Кадетаріум".


Наверхнаверх