logo
dollar
euro

Миргород долучився до Європейського тижня сталої енергії

16:18 23.06.2014 eye 652

Більше 5 тисяч європейських міст з населенням більше 187 млн.  із 23 д о 29 червня цього року беруть участь в Європейському тижні сталої енергії.  

Там пройдуть різноманітні заходи з метою популяризації ефективного енергоспоживання, сталого енергетичного розвитку та альтернативних джерел енергії. Миргород, у рамках зобов’язань, взятих при підписанні Угоди Мерів, цьогоріч теж проводить низку заходів присвячених Дням Енергії.

Зокрема, 24-25 червня у Миргороді відбудеться конференція в рамках проекту GIZ "Енергоефективність у громадах". Свою участь у заходах підтвердили більш ніж 60 учасників із 8 регіонів України та Федеративної республіки Німеччина.

25-червня дитячий садочок № 5 відкриє свої двері для всіх охочих ознайомитися із передовими технологіями у сфері енергоефективності, - повідомляє http://plus-music.org. Окрім повної заміни вікон та дверей, утеплення фасаду триває надбудова шатрового даху над закладом У найближчих планахвстановлення автоматичного регулятора споживання теплової енергії. Із минулого тижня заклад використовує систему вакуумних геліоколекторів для підігріву води, щобула профінансована та встановлена за рахунок Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку (BMZ).

Для учнівської молоді міста буде проведений тематичний брейн-ринг та квест "У пошуках енергетичних скарбів". За результатами змагань, заклад-переможець отримає цінний подарунок – 32-дюймовий LED-телевізор, а кожен учасник – індивідуальний подарунок. Про це повідомляє відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради.


Наверхнаверх