logo
dollar
euro

Тривають спроби знайти і звільнити полтавців-волонтерів, захоплених терористами

12:19 23.06.2014 eye 280

Про те, що у Луганській області терористи захопили у полон чотирьох цивільних мешканців Полтави, надійшла до УМВС 21 червня, близько 9.30 ранку. Саме тоді на зв'язок із рідними на кілька секунд із чужого телефона вийшла одна із полонених. Жінка повідомила, що їх полонили неподалік пункту пропуску "Довжанський". З того часу з ними зв’язку немає.

Наразі міліція встановила особи захоплених людей та їх кількість. Усі вони мешканці Полтави. Працівники міліції Київського та Октябрського райвідділів УМВС прийняли заяви від родичів, внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і розпочали слідство.

За попередньою інформацією відомо, що група полтавців на власних легкових автомобілях виїхали в зону бойових дій, аби надати продовольчу допомогу та сприяти місцевим жінкам і дітям залишити небезпечну територію. Саме в процесі руху їх і захопили.
Наразі  міліція та небайдужі громадяни вживають заходи для встановлення місця перебування полонених та їх звільнення. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх