logo
dollar
euro

У Полтаві пікетували російські банки

2:33 16.12.2019 eye 957
У Полтаві пікетували російські банки

22 червня у Полтаві активісти Всеукраїнського об’єднання "Свобода", разом із громадськими активістами й небайдужими полтавцями на чолі з народним депутатом Юрієм Бубликом пікетували "Сбербанк Росії", банки "ВТБ", "Альфа", "Русский Стандарт Банк". За даними ГПУ, ці банкові установи фінансують російських найманців і терористів.

Активісти закликали перехожих не тримати свої заощадження у російських банках та перевести їх в українські. Свободівці роздавали перехожим листівки із закликами бойкотувати банки та товари окупантів. Скандували "Слава Україні! Героям Слава!", "Україна понад усе!", "Геть російських окупантів!".

Збір підписів під зверненням до Верховної Ради з вимогою заборонити діяльність на території нашої держави російських банків, які допомагають у фінансуванні тероризму на сході України, продовжиться й далі.

DSC_0112
"Назбиравши необхідну кількість підписів, звернуся в парламенті до колег, щоби розповісти про вимогу полтавської громади. Як нардеп наполягатиму на прийнятті позитивного рішення. Прийшов час викорінювати в українцях прислужництво окупанту. Активісти провели пікети не проти людей, що там працюють, а проти фінансових потоків, корі можуть бути використані проти українського народу. В умовах спокою дії активістів – хуліганство, однак в умовах агресії, війни із захопленням полтавців у полон, нанесенням їм тяжких поранень, вбивств солдатів – це адекватна реакція. Разом до перемоги", – цитує слова народного депутата України від ВО "Свобода" Юрій Бублика арес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".


Наверхнаверх