logo
dollar
euro

Якість освіти українського вузу підтвердили в Європі

7:45 23.06.2014 eye 258
Якість освіти українського вузу підтвердили в Європі

Організація European Society for Quality Research - ESQR (Європейське товариство досліджень якості) вручила премії 59 компаніям, структур державного рівня та організаціям різних галузей з Європи, Азії, Північної і Південної Америки та Австралії. Єдиним переможцем від України цього року стала Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП).

Європейська організація визнала високу якість освіти в МАУП і удостоїла цей вуз престижної премії European Awards for Best Practices 2014. Оцінювання проводилося європейськими експертами за різними критеріями. У тому числі звертали увагу на інновації, які застосовуються в процесі навчання, сучасні технології і культуру освітнього процесу.

"Для нас честь отримати високу оцінку від Європейського товариства дослідження якості, - підкреслив ректор МАУП Анатолій Подоляка, - Ми опинилися в одному ряду з найбільшими підприємствами, організаціями та вузами різних країн світу. Ця премія дає нам можливість брати участь в інших міжнародних конкурсах і конвенціях ESQR, розвиватися та досягати нових висот, щоб ще раз підкреслити, що МАУП - це завжди новації, передовий досвід, кращі педагогічні кадри і як наслідок - якісну освіту і успішне майбутнє випускників".

maup_sertifikate001
Міжрегіональна академія управління персоналом успішно працює в Україні вже 25 років. МАУП є найбільшим економіко-гуманітарним вищим навчальним закладом країни, в якому навчаються студенти з 39 країн світу. Навчальний процес в Академії забезпечують понад 2300 викладачів, 70% з яких - доктори та кандидати наук.

European Society for Quality Research - ESQR (Європейське Товариство Досліджень Якості) розташоване в Лозанні (Швейцарія). Сприяє поширенню культури якості, визнання передового досвіду ведення бізнесу, технологічної інновації, а також досягненню якості в організаціях у всьому світі і рекламі стратегій успішної діяльності.

Премій і нагород ESQR в різні роки удостоювалися такі міжнародні бренди як Philips (Голландія), Carlsberg (Данія), Unicredit (Італія), Nippon (Японія). В освітніх програмах ESQR беруть участь десятки вищих навчальних закладів по всьому світу.


Наверхнаверх