logo
dollar
euro

Коломойський хоче бачити на Полтавщині "свого" губернатора?

12:07 20.06.2014 eye 972
Коломойський хоче бачити на Полтавщині "свого" губернатора?

"Ділова столиця" повідомляє, що має інформацію, нібито Ігор Коломойський хотів би, щоб запропоновані ним люди посіли губернаторські пости, крім Дніпропетровська та Одеси, ще й претендує в Запорізькій, Полтавській, Сумській, Херсонській та Харківській областях.

"У кожному з цих регіонів у Ігоря Валерійовича є свої бізнес-інтереси. У Запоріжжі - це Запорізький феросплавний завод, у Полтаві - Кременчуцький НПЗ і нафтовидобуток. У Сумах групі Приват цікаві нафтовидобуток і Сумихімпром. У Херсоні - нафтогавань і поки ще єремеєвскій Херсонський НПЗ. У Харкові - у нього є друг Геннадій Кернес. Усі пропозиції щодо можливих кандидатур (здебільшого - це керівники підприємств Привата) озвучені.

Але поки сам Порошенко не розуміє, а чи потрібно йому настільки посилювати Ігоря Валерійовича. Адже, якщо він поставить сім губернаторів в найгрошовитіших областях країни, то, по суті, створить некоронованого короля Південно-Сходу. Більш того, він сам створить проект Новоросія, який буде повністю залежати від однієї людини", пише видання.


Наверхнаверх