logo
dollar
euro

У Полтаві Київська райрада формує списки присяжних для райсуду

8:54 20.06.2014 eye 399

Київською районною радою буде сформовано та затверджено список із 15 громадян громадян, які виконуватимуть  функції присяжних в Київському районному суді м. Полтави.

Вимоги до народного засідателя, присяжного:

1. Народним засідателем, присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

2. Не підлягають включенню до списків народних засідателів та списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов'язків народного засідателя, присяжного;

3) які мають не зняту чи не погашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, адвокати, нотаріуси;

5) громадяни, які досягли шістдесяти п'яти років;

6) особи, які не володіють державною мовою.

3. Особа, включена до списку народних засідателів або списку присяжних, зобов'язана повідомити суд про обставини, що унеможливлюють її участь у здійсненні правосуддя, у разі їх наявності.

Ті, хто бажає посісти місце присяжного, мають звертатися до кабінету №6,14 у виконавчий комітет Київської районної в м. Полтава ради, адреса вул. Маршала Бірюзова,1/2 м. Полтава, повідомляє прес-служба райради.


Наверхнаверх