logo
dollar
euro

На Полтавщині офіцера виправної колонії спіймали з наркотиками

7:54 20.06.2014 eye 353

18 червня  Сумським територіальним відділом внутрішньої безпеки та протидії корупції ДПтСУ, слідчим прокуратури Полтавської області та співробітниками СБУ в області, на контрольно-пропускному пункті Божковської виправної колонії (№16) проведений обшук начальника відділення соціально-психологічної служби даної установи лейтенанта внутрішньої служби.

В особистих речах офіцера було виявлено і вилучено: в пачці з цигарками - 11 пігулок, у маркері чорного кольору- речовину зеленого кольору рослинного походження, а також пакунок з речовиною зеленого кольору рослинного походження, що був захований у спідній білизні.

Відносно лейтенанта внутрішньої служби слідчим відділом прокуратури Полтавської області від 06.06.2014 року відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 307 ч.2 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Наразі проводиться службова перевірка. Вилучену речовину та пігулки направлено на дослідження до НДЕКЦ при УМВС в області, повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.


Наверхнаверх