logo
dollar
euro

Полтавщина допомагає мешканцям Луганської та Донецької областей

16:54 19.06.2014 eye 476

Голова Луганської ОДА звернувся до очільників  області з листом, в якому просить прийняти дітей на відпочинок.

Дитячі табори  Полтавщини готові надати 380 путівок дітям із Луганської та Донецької областей. Про це повідомив Олег Пругло, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації. Якщо проведення антитерористичної операції затягнеться, або діти  з якихось інших причин не зможуть повернутися додому до початку навчального року, влада Полтавщини готова поселити їх у інтернатах для обдарованих дітей (таких на Полтавщині кілька – в самому обласному центрі, а також у селі Ковалівка, в Шишаках тощо).

Щщоб прийняти дітей зі сходу України на відпочинок, доведеться знайти в обласному бюджеті трохи більше мільйона гривень.

На Полтавщині офіційно зареєстровано уже 690 переселенців зі східних регіонів і 359 з Криму.

Поки що, за словами Олега Пругла, державні органи збирають з регіонів інформацію про потреби переселенців.

Найбільше владу області турбує те, що вже майже немає вільних місць в гуртожитках та й  місця в них моєна надати тільки до початку нового навчального року. Тому багато людей поки що вирішують житлові проблеми або самотужки, або з допомогою волонтерів. Найбільше  переселенців хочуть жити в Полтаві. Другим за популярністю є місто-курорт Миргород . Там  зареєструвалася уже 91 людини.

Інша проблема –  забезпечення людей робочими місцями. Однак зараз на Полтавщині вакансій для кваліфікованих працівників не так уже й багато. Центр зайнятості в основному пропонує громадські роботи.

Виникають також інші труднощі.  Це місця у дитсадках та забезпечення інсуліном  людей, хворих на цукровий діабет та ін.


Наверхнаверх