logo
dollar
euro

Антимономольники дозволили підняти тарифи на проїзд у Кременчуці, а в Полтаві – ні

10:58 19.06.2014 eye 646

2 червня Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України погодило виконкому Кременчуцької міськради проекти рішень "Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському автотранспорті, які здійснюються в режимі маршрутного таксі в м. Кременчуці" та "Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху".

Отже, в Кременчуці тарифи на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському автотранспорті, які здійснюються в режимі маршрутного таксі будуть встановлені у розмірі 3,00 грн., тарифи на послуги з перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху будуть встановлені у розмірі 2,00 грн.

Разом з тим, в цей же період до територіального відділення звернувся виконком Полтавської міськради  для узгодження подібного проекту рішення , відповідно до якого тариф на перевезення пасажирів автобусами загального користування у звичайному режимі руху у м. Полтава повинен був становити 3,00 грн. У погодженні проекту було відмовлено.

Пояснюючи причину відмови полтавській владі, голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ Володимир Оніщенко зазначив, що ні Полтавській міськвиконком, ні самі перевізник на вимоги територіального відділення не надали розрахунки вартості тарифу на перевезення пасажирів у звичайному режимі руху, які б підтверджували наявність економічно обґрунтованих підстав для такого підвищення. Кременчуцька ж влада  до проектів своїх рішень надала всі розрахунки автомобільних перевізників, які підтверджують економічну обґрунтованість та доцільність  підвищення вартості проїзду вмісті.


Наверхнаверх