logo
dollar
euro

На Полтавщині інспектори ДАІ борються з водіями, що дають хабарі

10:03 19.06.2014 eye 867
На Полтавщині інспектори ДАІ борються з водіями, що дають хабарі

17 червня працівниками відділу внутрішньої безпеки в Полтавській області ДВБ МВС України спільно з інспекторами ДАІ зафіксовано дві спроби дачі хабара порушники Правил дорожнього руху.

Так, в обласному центрі о 14.00 на вулиці Половка працівниками ДПС відділу ДАІ Полтави за невиконання вимог пункту 2.3 ПДР був зупинений автомобіль "Пежо-Партнер". Водій, аби уникнути адміністративної відповідальності, запропонував працівникам ДАІ грошову винагороду в розмірі 100 гривень. І нспектори ДАІ викликали на місце слідчо-оперативну групу Полтавського міськвідділу для документування події. На водія працівники ДАІ склали відповідний адміністративний протокол за порушення Правил дорожнього руху.

Ще один випадок стався о 15.00 на 347 кілометрі автодороги Київ-Харків. Працівники взводу ДПС з обслуговування стаціонарного поста № 1роти ДПС ДАІ та сектору адміністративної практики УДАІ зупинили автомобіль "Шкода-Октавія", водій якого не надав переваги в русі пішоходам, чим порушив вимоги пункту 18.1 Правил дорожнього руху. І в цьому випадку порушник намагався відбутися хабаром у 50 гривень. На місце пригоди була викликана слідчо-оперативну група Полтавського райвідділу міліції для встановлення обставин правопорушення. Відносно порушника складено адміністративний протокол.

Наразі практика документування давання хабара посадовим особам продовжується, повідомля  УДАІ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх