logo
dollar
euro

Полтавські архітектори представили результати опитування стосовно Кадетського корпусу (інфографіка)

8:11 18.06.2014 eye 946
Полтавські архітектори представили результати опитування стосовно Кадетського корпусу (інфографіка)

18 травня цього року під час акції "Кадетаріум 2.0" урбан-об’єднанням "Citylab" спільно з ГО "Чиста Полтава" було проведено опитування громадян щодо проблеми Кадетського корпусу та центральної частини міста вцілому.

Основними питаннями, які цікавили активну молодь, були:

− чи задоволені жителі центральною частиною міста?

− як вони бачать майбутнє будівлі Кадетського корпусу?

− чи може він стати культурно-мистецьким комплексом?

− за чий рахунок має утримуватись відновлена будівля?

− які функції опитувані хотіли би бачити в структурі відновленої будівлі Кадетського корпусу?

За словами організаторів, опитування було проведене в широкому віковому діапазоні (від 13 до 68 років) і охопило усі верстви населення. Загалом було проаналізовано 200 анкет.

Результатом стали дані для створення данної статистики, яка ілюструє занепокоєність жителів міста Полтава станом Кадетського корпусу та зацікавленість у його майбутньому.

Ініціатори говорять, що це не є офіційною статистикою, так як у опитуванні не врахована похибка і вибірка. Але основні тенденції воно показує вірно.

Аналізуючи ці дані можна побачити, що:

− 63 % опитаних незадоволені центральною частиною міста;

− 54 % вважають, що найбільший недолік цієї центральної частини – стан Кадетського корпусу;

− 92 % запевняють, що Полтаві необхідний багатофункціональний культурно-мистецький осередок, доступний для жителів та остей міста;

− 91 % опитаних бачить перспективи відновлення Кадетського корпусу;

− 97 % бачать доцільним створення культурно-мистецького центру у стінах цієї будівлі;

− 55 % вважають прийнятним відведення частини будівлі під комерційні функції;

− 55 % підтримують застосування сучасних технологій та архітектурних рішень, за умови збереження головного фасаду в первинному вигляді.

− Результати опитування наочно показали, що переважна більшість жителів стурбована проблемою Кадетського корпусу, − говорить керівник урбан-об’єднання "Citylab" Дмитро Козиренко. − Але головне, що не тільки громадські активісти, а і більшість опитаних бачить перспективу відродження цієї будівлі і майже одноголосно підтримують ідею створення багатофункціонального культурно-мистецького комплексу. Хоча ми побачили різні пропозиції, щодо функціонального наповнення будівлі — більшість з них не суперечить вищеописаному комплексу, а об'єм будівлі дозволяє поєднати більшість із пропозицій в одному багатофункціональному центрі. Тут важливо зберегти баланс  між комерційними функціями та культурно- мистецькими, адже новий комплекс має самозабезпечуватися фінансово та водночас залишатись доступним для громади.

Дане опитування проводилося окремо від того, котре наразі проводиться на сайті Полтавської обласної ради (http://www.oblrada.pl.ua/index.php/golova#disqus_thread). Воно є лише першим розділом проектом урбан-об’єднання "Citylab" під назвою "Реновація Кадетського корпусу".

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх