logo
dollar
euro

Громада Полтави не надто довіряє міській владі

17:00 16.06.2014 eye 522

Особливою є недовіра в земельних питаннях, адже міська рада шостого скликання вже відзначилась кількома земельними скандалами, які вирішувались і вирішуються до сих пір в судах.

Сьогодні, в день проведення позачергової сорок другої сесії Полтавської міської ради шостого скликання  зранку адмінбудівлю пікевали представники громадськості. Вони вимагали не розглядати на сесії земельні питання без попереднього обговорення з громадою. Декому вдалося навіть потрапити у сесійну залу. Однак завадити міському голові "нагнути" ситуацію в потрібний йому бік, людям не вдалося. Поступився Олександр Мамай  єдиним: зняв з порядку денного питання  "Про розгляд клопотань щодо продажу земельних ділянок", але тільки до наступної сесії.

Невдоволення висловлював не тільки народ, а й деякі депутати міськради. Зокрема Любов Шайдур, представниця "Батьківщини", висловила вимогу  припинити практику проведення позачергових сесій замість чергових і підписання розпоряджень голови міськради  про їх скликання перед вихідними за два дні до засідання. До речі, на сесії були присутні тільки 34 депутати із 49.

Щоправда, не всі рішення міської влади є привід хаяти. Наприклад, прийнято рішення про зміну статусу та надання дозволу на приватизацію жилих приміщень у гуртожитку по вул. Богдана Хмельницького, 11. До комунальної власності міста будуть прийняті  також гуртожитки по вул. Харчовиків, 29/1 та вул. Харчовиків, 31.

Крім того, вирішено передати дві 2-кімнатних квартир від компанії "Полтавтрансбуд" у власність територіальної громади міста. Ці квартири, в будинках по вул. Панянки, 65а та вул. Панянки, 48, будуть  передані сім'ям працівників УСБУ – сім’ї загиблого Геннадія Біліченка та Андрія Черкашина, якого важко поранено під Слов`янськом у квітні.

Та, не зважаючи на цей позитив, зазначимо, що ніколи Полтава не була в такому занедбаному стані, як при нинішній владі міста і ніколи міська влада так демонстративно не протиставляла себе громаді.  


Наверхнаверх