logo
dollar
euro

Сьогодні вночі вандали у Полтаві знову наругались над імпровізованим пам’ятником Небесній сотні

12:23 13.06.2014 eye 412
Сьогодні вночі вандали у Полтаві знову наругались над імпровізованим пам’ятником Небесній сотні

Якщо певний час тому зловмисники закидали пам’ятник грязюкою та вимазали полуницею, то тепер підійшли до справи серйозніше: розфарбували у "колорадські" кольори з балончика і залишили напис "Русь".

Небайдужі полтавці очистили пам’ятник справжнім Героям від фарби, але громада, зокрема, у Фейсбуці, рішуче налаштована на покарання зловмисників, котрі, думається, розуміють, що роблять зло, адже діють по-злодійськи вночі.

Юрій Сулаєв, речник обласної міліції, в коментарях в  до повідомлення про наругу над пам’ятником, у Фейсбук, написав: "Зараз міліція здійснила запити на отримання відео зйомки не лише з найближчої точки місця вчинення цього жахливого глумління над пам'яттю справжніх Героїв України, а й з усіх можливих об'єктів, де розміщені відео камери на шляхах підходу до пам'ятника. Якщо зображення буде більш-менш придатне для ідентифікації, ми обов'язково розмістимо відео в Інтернеті, щоб люди спробували впізнати негідників, чи негідника".

Насправді навряд чи можна розраховувати на покарання зловмисників, адже імпровізований пам’ятник досі знаходиться на балансі міста як залишки пам’ятника Леніну, демонтованого без згоди міської влади. Отже не має офіційного статусу.

Міська рада свого часу навіть відмовилась на сесії дати згоду  на демонтаж постаменту. Наразі міським депутатам, щоб не провокувати конфліктів, напевно, доцільно прибрати постамент і розпорядитись ним так, як цього вимагає громада.


Наверхнаверх