logo
dollar
euro

Полтавська РДА незаконно передала 50 га фермерському господарству

10:20 13.06.2014 eye 528

Рішенням Господарського суду Полтавської області задоволено позов прокуратури Полтавського району, заявлений у лютому цього року до Полтавської районної держаної адміністрації та фермерського господарства "Рудич".

Прокуратура домоглася визнання недійсними розпорядження голови райдержадміністрації, договорів про встановлення земельних сервітутів та повернення державі земель загальною площею майже 50 га, вартість якої – 1 мільйон 200 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

"Підставою пред’явлення позову стало порушення органом виконавчої влади статей 12, 123, 124 Земельного кодексу України, статті 50 Закону України "Про землеустрій", оскільки землі були надані без виготовлення проекту землеустрою та встановлення меж земельних ділянок у натурі (на місцевості)", - повідомляє начальник відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин прокуратури області Олексій Дорогейко.

Крім того,в даному випадку землі сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва не можуть передаватись фермерським господарствам в обмежене користування на умовах сервітуту

Наразі прокуратурою району вживаються заходи з реального повернення вказаних земель державі та внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації.


Наверхнаверх