logo
dollar
euro

Депутати Полтавської міськради напланували ремонтувати ліфти, дороги та інше

11:34 12.06.2014 eye 434
Депутати Полтавської міськради напланували ремонтувати ліфти, дороги та інше

У Полтаві 11 червня відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування та розвитку міського господарства, яку очолює Володимир Медяник. Члени комісії розглянули проекти рішень, які пропонуватимуться на затвердження сесії міськради.

Зокрема, мова йшла про зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2014 рік.

Якщо міські депутати приймуть пропозиції комісії, то:

у будинку за адресою пров. Кустарний, 10 капітально відремонтують ліфт;

внесуть вул. Тєвелєва до переліку тих, що підлягають капремонту доріг, а вул. Сосюри, Чорнухінська, Червнева та Ярова потраплять в перелік доріг, що потребують поточного ремонту;

відремонтують покрівлі в будинках на вул.Калініна, 44, Міщенка, 9а, Монастирська, 5/7, П.Комуни, 2/16, Артема, 24, Шевченка, 70, Ф.Моргуна, 2, Ст.Кондратенка, 5);

проведуть ремонт оголовку димовентиляційних каналів за адресою вул.Кучеренка, 2/14;

відремонтують сходові клітики на вул. Хоткевича, 5, Кричевського, 6, Кучеренка, 17,  балкони на вул. Шевченка, 43, М.Бірюзова, 94, к. 214 та вхід в під’їзд на вул. Зигіна, 34.

Якщо ж все це і не відремонтують, то хоч, внесши до відповідних розділів Програми, пообіцяють це зробити.

Крім того депутати розглянули проект рішення, що стосується розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, проект рішення "Про затвердження у новій редакції статуту комунального підприємства "Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця" Полтавської міської ради, проект рішення "Про внесення змін до складу постійної комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" та ін.


Наверхнаверх