logo
dollar
euro

У Полтаві відкрили дилерський центр Nissan

14:38 04.06.2013 eye 285
У Полтаві відкрили дилерський центр Nissan

Новий дилерський центр Nissan відкрився в Полтаві, повідомляє компанія «Ніссан Мотор Україна».

Новий дилерський центр компанії «Сан Моторс», офіційного дилера Nissan в Полтавській області, став одним з найбільших не тільки в Полтавській області, а й в Україні.

Дилерський центр відкрився за адресою м. Полтава, вул. Половка, 81.

Ця подія дуже символічно співпала з прем'єрою нового покоління Nissan Micra, яке ознаменувало початок нового етапу в історії як марки Nissan в Україні, так і компанії «Сан Моторс».
Новий центр «Сан Моторс» був побудований за рекордні 15 місяців і є найбільшим подібним спорудженням у Полтавській області.

Даний дилерський центр є 3S концептом, тобто під одним дахом великого приміщення площею 3,5 тис. кв. м розмістився демонстраційний зал, сервісна зона і склад запасних частин.

У демонстраційному залі площею 460 кв. м представлений весь модельний ряд Nissan, з яким клієнти можуть познайомитися в комфортних умовах.
Висококваліфіковані консультанти автосалону, які пройшли спеціальну обов'язкову підготовку, організовану компанією «Ніссан Мотор Україна», завжди готові надати відвідувачам нового дилерського центру повну і вичерпну інформацію при виборі автомобіля, умови кредитування та страхування, допоможуть в оформленні документів і, за бажанням клієнта, організують тест -драйв будь-якої моделі.
Станція технічного обслуговування нового дилерського центру включає в себе 20 робочих постів і оснащена повним набором фірмового діагностичного обладнання, включаючи малярно-рихтувальний комплекс, і спеціального інструменту для якісного обслуговування, діагностики та виконання ремонтних робіт будь-якої складності.

На території СТО площею 1,5 тис. кв. м також знаходиться склад оригінальних запасних частин та аксесуарів, який дозволить своєчасно проводити всі види ремонтних робіт. Пропускна здатність сервісної станції становить 70 машин в день.


Наверхнаверх