logo
dollar
euro

Нардеп від Полтавщини заговорив про "кулю в лоб"

10:26 12.06.2014 eye 871
Нардеп від Полтавщини заговорив про "кулю в лоб"

Але зовсім не в тому контексті, як свого часу Арсеній Яценюк. За версією Тараса Кутового "куля в лоб" - то для ворогів України.

"Ударівський" народеп від Полтавщини Тарас Кутовий в ефірі телеканалу ICTV висловив таку думку: "Є державні кордони України, за цією межею - куля в лоб. Там поставити війська. Перейшов державний кордон - отримай військовий спротив на ураження. Дивує ситуація, коли читаєш в інтернеті: пішла колона через кордон. За десять хвилин оновлення: колона дійшла до такого-то місця. Та підніміть військових і протидійте цьому! Нема ж ні у кого сумнівів, що перетинають кордон бойовики. Точно ж там не протестуючі сидять в тих КАМАЗах з автоматами та ПЗРК, якими потім збивають наші військові літаки".

Депутат наголосив на необхідності блокування кордонів з Росією і висловив переконання, що завданням парламенту наразі є забезпечення Верховного Головнокомандувача необхідним пакетом документів, які б допомогли вирішити ситуацію на сході країни. Це стосується антитерористичних законів і тих, що пов'язані з воєнним станом.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх