logo
dollar
euro

Полтавський "Кадетаріум" визнаний одним з найкращих соціальних проектів в Україні

13:18 11.06.2014 eye 414
Полтавський "Кадетаріум" визнаний одним з найкращих соціальних проектів в Україні

9 червня троє координаторів "Чистої Полтави" представили "Кадетаріум" у Києві на конкурсі соціальних проектів для оновлення країни "Посилюй добрі рішення".

Рузанна Давітян, Нато Мікеладзе та Святослав Келим-Золотайко нещодавно повернулися зі столиці нашої країни і розповіли, що вони бачили та про що дізналися протягом конкурсу.

Команда "Кадетаріуму" увійшла в число 15 груп, яких обрали з-поміж 143 заявок для участі в стратегічній сесії та роботі з групою аналітиків, менторів та консультантів над місією, структурою, бюджетом проекту та планом заходів з його просування.

Святослав Келим-Золотайко розповів детальніше про перебіг конкурсу. Усі учасники мали нагоду відвідати лекції від громадських діячів, авторів успішних проектів. Одним з найцікавіших був семінар про вектори розвитку України.

- Нам розповіли, що у світлі ментальності, типу мислення Україна належить не до Східної чи Центральної Європи, а, як не дивно, до Південної. Це зовсім інша географія, - розповідає Святослав. - Дуже цікаву лекцію прочитали для учасників, чиї проекти знаходяться в стані формування, що дуже актуально для нас сьогодні.


Святослав також розповів, що учасників навчали, як правильно оформляти заявки на "Спільнокошті" (платформі для збору фінансування на свої ініціативи), як краще описати проект, як зняти для нього відео. Щодо останнього пункту, то навіть була нагода зняти пробне відео - цей процес займав десь 20-25 хвилин.

Для тих, хто хоче продовжувати роботу над проектом, надалі будуть проводитися й інші подібні заходи, під час яких ментори, представники "Великої Ідеї" будуть допомагати ініціативним авторам реалізувати свій задум та розвиватися.

Нагадаємо, що "Кадетаріум 2.0", що відбувся 18 травня 2014 року, зібрав 3008 грн. з благодійних внесків від полтавців.

Наразі "Чиста Полтава" розробляє план третього заходу, на рівень масштабнішого. Оскільки рух є неполітичним, то для фінансування заходу активісти хочуть спробувати краудфандинґові платформи. Найбільшою з них в Україні є "Спільнокошт" від "Великої Ідеї".

"Посилюй добрі рішення" - це серія заходів, націлених на взаємодію талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації в життєздатні проекти.


Наверхнаверх