logo
dollar
euro

Полтавська молодь розпочала сезон літніх суботників

7:33 10.06.2014 eye 317
Полтавська молодь розпочала сезон літніх суботників

7 червня "Чиста Полтава" провела свій перший невесняний суботник.

На цей захід організатори очікували близько 50 людей, але, мабуть, гарна літня погода зробила свою "добру" справу. Все ж таки для деяких небайдужих мешканців це не стало на заваді і вони вирішили провести своє дозвілля із користю для рідного міста.

Територія прибирання (лісок за Співочим полем імені Марусі Чурай) була обрана вдало, так як це місце є одним із найзабрудненіших. Кількості людей було не достатньо для завершення прибирання території в цілому, через її велику площу та кількість сміття.

Лісок умовно був розділений навпіл і робота розпочалась. Прибирати вирішили з гори, спускаючись вниз до ставка. Спочатку здалось, що сміття не так вже і багато, але чим нижче спускались "чистуни", тим частіше наповнювались пакети для сміття різноманітними обгортками, скляними та пластиковими пляшками. Коли ж вони опинились біля ставка, то були сильно вражені величезною кількістю шприців. Здавалося, що тут епіцентр наркоманії Полтави. Волонтерів це не зупинило, і з особливою обережністю все було зібрано та утилізовано.

Загалом кількість сміття вразила, хоча з іншого боку нічого дивного, бо це центральна частина міста та зручна територія для здійснення асоціальних дій. У це чудове місце варто повернутися ще раз, а можливо, і двічі...

На думку "чистунів", така тенденція спричинена відсутністю освітлення та патрульних постової служби, тобто мінімальністю уваги. В ідеалі у цьому ліску міг би бути розміщений чудовий, навіть унікальний парк.

Традиційно суботник завершився пікніком, на якому активісти відпочили після великої роботи та пекли картоплю.

Приємно розуміти що є небайдужі люди, котрі готові жертвувати власним вільним часом задля поліпшення стану навколишнього середовища. Звична річ, коли ми слідкуємо за власним тілом чи квартирою (будинком), то чому ж власне місто деякі жителі вважають смітником? Доречно згадати приказку: чисто не там де прибирають, а там, де не смітять.


Наверхнаверх