logo
dollar
euro

У Полтаві відбувся фотоконкурс "Красива планета – здорове майбутнє"

14:19 03.06.2013 eye 305
У Полтаві відбувся фотоконкурс "Красива планета – здорове майбутнє"

До Дня захисту дітей відділом кримінальної міліції у справах дітей Полтавської області організовано дитячий обласний фотоконкурс «Красива планета – здорове майбутнє».

Участь в конкурсі брали діти різної вікової категорії з усіх районів та міст області.

Журі, до складу якого увійшли представники відділу кримінальної міліції у справах дітей, відділу зв’язків з громадськістю та пенітенціарної служби були відібрані кращі роботи та визначені переможці.

На святковому зібранні 29-го травня на базі приймальника-розподільника для дітей при УМВС Полтавської області були нагороджені переможці.

Жанна Ахіджанян привітала дітей з Днем захисту дітей та побажала всім щасливого дитинства, бути радісними, успішними та завжди прагнути до кращого в житті. Також Жанна Суренівна подякувала дітям за цікаві роботи, відзначила їх творчий потенціал, завдяки якому юні таланти змогли передати всю любов до рідної природи та увіковічнити незабутні мальовничі куточки своєї Батьківщини.

За рішенням журі перше місце у фотоконкурсі отримав Владислав Бірюков, друге місце дісталося Андрію Якименку, та, відповідно, третє – Аніті Малишко. Переможці отримали від Жанни Суренівни іграшки, спортивний інвентар та почесні грамоти. Закінчилося дитяче свято традиційним солодким столом та колективним фото.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх