logo
dollar
euro

Полтавці їдуть до Києва поборитися за фінансування III-ого "Кадетаріуму"

7:22 06.06.2014 eye 240
Полтавці їдуть до Києва поборитися за фінансування III-ого "Кадетаріуму"

9-ого червня троє координаторів "Чистої Полтави" візьмуть участь у конкурсі соціальних проектів для оновлення країни "Посилюй добрі рішення".

Рузанна Давітян, Нато Мікеладзе та Святослав Келим-Золотайко будуть доводити, що в Полтаві живе креативна та активна молодь. Саме вони були кураторами художньої частини обох "Кадетаріумів", що проходили 6-ого квітня та 18-ого травня цього року.

Наразі ж "Чиста Полтава" розробляє план третього заходу, на рівень масштабнішого. Оскільки рух є неполітичним, то для фінансування заходу активісти хочуть спробувати краудфандинґові платформи. Найбільшою з них в Україні є "Спільнокошт" від "Великої Ідеї".

"Посилюй добрі рішення" – це серія заходів, націлених на взаємодію талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації в життєздатні проекти.

Команду "Кадетаріуму" відібрали для участі в стратегічній сесії та роботі з групою аналітиків, менторів та консультантів над місією, структурою, бюджетом проекту та планом заходів з його просування. Якщо проект виявиться успішним з точки зору експертів, то полтавські активісти матимуть підтримку зі створення промоційного відео та дизайну для фандрейзингової кампанії.

Святослав, Нато і Рузанна - активісти Чистої Полтави
Проект буде опубліковано на "Великій Ідеї" (http://biggggidea.com/) для проведення кампанії спільнокошту. Успішно підтримані проекти будуть додатково профінансовані партнером програми Pact в Україні.

Програма здійснюється у межах проекту "У ритмі розвитку", що виконується Pact в Україні.

Нагадаємо, що "Кадетаріум 2.0", що відбувся 18 травня 2014 року, зібрав 3008 грн. з благодійних внесків від полтавців.

Тому побажаємо координаторам "Чистої Полтави" успіху у представленні їх проекту і перемогу.

Довідка: "Спільнокошт" (http://biggggidea.com/projects/) − механізм збору коштів на платформі "Велика Ідея" для фінансування різних ініціатив. "Спількошт" діє за принципом "все або нічого": тільки той проект, що зібрав 100% потрібного бюджету до завершення зазначеного терміну, отримає кошти на здійснення. Якщо ж проект не зміг вчасно зібрати потрібну суму, всі кошти повернуться доброчинникам.

Роман Повзик


Наверхнаверх