logo
dollar
euro

Громада Полтави допомагає землякам-військовим, які беруть участь в АТО

13:30 05.06.2014 eye 462
Громада Полтави допомагає землякам-військовим, які беруть участь в АТО

4 червня в Полтаві представники обласної організації ВО "Свобода" передали військовим гуманітарну допомогу, яку громада міста зібрала для земляків, котрі нині перебувають на сході країни та беруть участь в антитерористичнй операції.

Полтавці  принесли у приймальню народного депутата Юрія Бублика, де був пункт збору допомоги, чимало корисних речей: ліки, предмети особистої гігієни, каремати, спальники  тощо.

"Силами активної громади Полтави вдалося зібрати майже весь перелік потрібних нашим військовим речей. Стоматологи міста передали 8,5 тисяч гривень родинам вояків, які зараз перебувають на Сході. Завдяки спонсорам було заплачено за десять бронежилетів, але вдалося передати військовим тільки сім, адже завод не встигає виготовляти засоби захисту. Ми дякуємо кожному, хто долучається до збору коштів чи речей. І продовжуємо працювати в цьому напрямку", – розповів помічник народного депутата України від ВО "Свобода" Юрія Бублика Андрій Олефіренко.

Долучитися до допомоги  полтавським військовим можна, перерахувавши кошти на картку ПриватБанку 5168 7420 6385 5377 на ім'я Бубнюк Валентин Леонідович.


Наверхнаверх