logo
dollar
euro

У Полтавській облраді створена депутатська група з протидії корупції

2:38 11.12.2019 eye 434

Голова обласної ради Петро Ворона видав Розпорядження, яким створено депутатську робочу групу щодо протидії корупції на Полтавщині.

До її складу увійшли  Геннадій Коваленко – голова робочої групи, Іван Близнюк – заступник голови робочої групи, Валентина Петрова – секретар робочої групи, а також – Валерій Капленко, Іван Коваль, Олег Романчук, Василь Стасовський, Юрій Шляховий.

Передбачається, що група реагуватиме на письмові  та особисті звернення та заяви фізичних та юридичних осіб, об’єднань громадян.  Наразі за консультаціями щодо  проявів корупції можна звертатися до уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого апарату обласної ради Ізюмець Наталії Миколаївни (м.Полтава, вул. Жовтнева, 45, каб. 414, понеділок - п’ятниця, 9.00 – 16.00, електронна пошта: [email protected]).

Депутати – учасники групи  ьратимуть участь в роботі "телефону довіри" з питань попередження корупційних діянь, зокрема, серед виборних осіб та посадовців виконавчого апарату обласної ради (56-51-16, щодня, окрім суботи та неділі). Мають вони ініціювати та здійснювати перевірки, залучаючи при потребі профільних фахівців тощо.

Депутатська робоча група щодо протидії корупції напрацьовуватиме проекти відповідних регуляторних і нормативних рішень обласної ради, направлятиме запити стосовно усунення корупційних правопорушень та покарання за їх вчинення до уповноважених на те органів.


Наверхнаверх